Wat kost dat?

 

Wat kost dat?

We leven in een consumptiemaatschappij. Dus is het de taak van de school om de leerlingen kritisch te onderwijzen. Onze leerlingen van 2BVL deden daarom een prijzenonderzoek in de naburige supermarkten.

Ze kregen een uitvoerige vragenlijst mee, die hen hielp om de prijzen en de verschillende producten te vergelijken. Een interessante uitstap die interessante inzichten opleverden.

Datum: 

donderdag, 12 oktober, 2017

Auteur: 

Caroline De Coster
Categorie: 
Top